У сучасному світі людину повсюди оточує шум – транспорт, разноманітне обладнання та прилади, телебачення, музика,  розмови людей: все це продукує значний рівень шуму, що постійно зростає, особливо у мегаполісах.

Тому сьогодні перед архітекторами та будівельниками вже на етапі проектування постає  завдання знизити рівень шуму та максимально ізолювати від нього людей. Квартири, приватні будинки, робочі та громадські приміщення  мають бути такими, щоб в них можна було спокійно працювати чи відпочивати.

Технічні рішення і підтвердження стосовно акустики, в Україні в основному регулюються нормами DIN 4109 з додатком 1. Але треба врахувати, що значення, які в них містяться, базуються на даних, які отримані понад 20 років тому. За цей час ситуація значно змінилася – були вдосконалені умови випробувань (в тому числі, випробувальні стенди та вимірювальна техніка). Крім того, національні стандарти гармонізуються із європейськими нормами - наприклад, DIN EN 20140; DIN EN ISO 140, DIN EN ISO 717, DIN EN 12354. Сьогодні такі важливі властивості конструктивних деталей як звукоізоляція чи пожежний захист повинні підтверджуватись відповідними документами (сертифікатами відповідності) виробника, згідно європейських норм і стандартів.

Звукоізоляційні системи КНАУФ не тільки відповідають діючим нормативам, а й перевершують їх. Тому професіонали рекомендують системи КНАУФ широкому колу споживачів - домовласникам, забудовникам та девелоперам, проектувальникам та дизайнерам, підрядним будівельно-монтажним організаціям, промисловим підприємствам, середньому та малому бізнесу  і т. ін. Адже ці системи створені на базі новітніх технологій, забезпечують надійний захист від шуму. Крім того, фахівці завжди можуть скористатись перевіреними механізмами планування і монтажу з чіткою градацією системних рішень і повною підтримкою широкого спектру сервісних послуг КНАУФ.