Сучасне будівництво важко собі уявити без будівельної техніки, адже з її допомогою можна значно пришвидшити та полегшити процеси а будівельному майданчику. Наприклад, будівельна техніка PFT від КНАУФ  - це сучасні модульні машини для змішування, подавання та економічної роботи зі штукатурками, наливними підлогами та різноманітними будівельними розчинами.

В асортименті фірми КНАУФ представлена лінійка надійної техніки для різноманітних потреб – це пневмотранспортні установки, штукатурні машина, розчинові насоси, проточні міксери та багато іншого обладнання. У цій статті розповідаємо про пневмотранспортні установки PFT SILOMAT, які вже давно зарекомендували себе по всій Європі як надійна, зручна та ефективна техніка для проведення якісних будівельних робіт.

Наприклад, пневмотранспортна установка PFT SILOMAT С  призначена для транспортування сухої суміші в автоматичному режимі. При цьому, суміш транспортується безпосередньо до штукатурної машини або проточного міксера.  Установка  PFT SILOMAT С  застосовуэться для різних видів штукатурки – гіпсових, гіпсово-вапняних, вапняних, вапняно-цементних. Також дану установку можна використовувати для подачі кладочних розчинів, заповнювачів, сипучих та порошкових матеріалів.

 Що ж робить пневмотранспортні установки PFT SILOMAT С  від КНАУФ такими ефективними? Основні переваги наступні. По-перше велика відстань подачі – до 140 м. По-друге, застосування установки дозволяє уникнути підйому мішків із сухими сумішами на поверхи. По-третє, суха суміш подається без утворення пилу, що значно покращує умови праці на будівельному майданчику.

До того ж, завантаження сухої суміші в пневмотранспортную установку PFT Silomat C може проводитися як із силосу, так і в ручну із мішків. Також дуже зручно та надійно, що компресор і блок керування змонтовані на автомобільному шасі, що забезпечує не тільки зберігання, а й транспортування.

І, звичайно,  ключова перевага застосування пневмоустановки PFT – це робота а автоматичному режимі.

Продуктивність подачі суміші установкою – до 80 м/140 м, а продуктивність подавання – близько 20 кг за хвилину  (на прикладі використання штукатурної суміші КНАУФ МП 75). Мотор 400 В, 50 Гц живиться від струму 32 А.

Потужність компресору - 5,3 кВт / 7,5 кВт, максимальний тиск - 2,5 бар, а продуктивність – приблизно  100 Нм³/год / 140 Нм³/год.

Великий обєм бункера установки (55 л) дозволяє виконати значні обсяги роботи.

При цьому, розміри установки ( довжина / ширина / висота - 2320 мм / 1530 мм / 1230 мм,відповідно) є доволі зручними при роботі на будівництві.

 

Комплектація пневмотранспортної установки PFT Silomat C 100 (№ артикула: 20560805) включає в себе причіп з кріпленням для буксирування автомобілем, повітряний компресор 400 В, 50 Гц,  блок керуванняонтейнер для сухої суміші, привід, набір інструментів та інструкцію з експлуатації.

Отже, використовуйте пневмотранспортні установки PFT Silomat, і будівництво піде швидше, процес буде зручнішим, а результати –кращими!