Під час будівництва або ремонту, ми часто стикаємося з необхідністю заздалегідь розрахувати кількість будівельних або облицювальних матеріалів, а також визначити їх вартість. Як це зробити легко і швидко - розповімо в цій статті.

На вартість майбутнього ремонту істотно впливає кількість матеріалу і його вартість. Від чого ж залежать ці параметри? Існує цілий ряд факторів, які треба врахувати.

Перш за все, треба визначитися які види конструкцій будуть потрібні - перегородки, облицювання стін або стель.

Під час розрахунку матеріалу для перегородок і стін, а також для стель треба врахувати майбутні умови і тип експлуатації - сухий або нормальний, вологий або мокрий. Також треба обов'язково врахувати можливе навантаження - чи планується навішування предметів (меблів, обладнання і т.п.) і якої ваги.

При виборі матеріалу для облицювання стін і стель також треба врахувати, чи потрібна обшивка з негорючих матеріалів і чи будуть проходити в стіні або по стіні будь-які комунікації.

Витрата матеріалу і вартість стель також залежить від виду конструкції - з кріпленням до перекриття та стіни або лише до перекриття.

Для полегшення розрахунків, скористайтеся спеціальним онлайн навігатором і калькулятором.

(Гіперпосилання - http://kalkulator.knauf.ru/html/seiten/startseite;56,ru.html )