Взалежностівідвимогшпаклюваннявиконуєтьсязрівнямиякостівід Q1 до Q4.

Розрізняютьтакірівніякостіповерхні: технічнонеобхіднуякістьповерхні (Q1), гладкаповерхнязгідновимог DIN (Q2), поверхняякостіпонадвимоги DIN (Q3) іповерхнякласу «преміум» (Q4).

Рівень якості Q1 - для поверхонь обшивки з плит КНАУФ без вимог до візуальних властивостей, наприклад, в якості основи під плитку, штукатурку для накатки валиком, декоративну штукатурку або під декоративні облицювання.

Технічно необхідне виконання за наявності вимог до протипожежної безпеки, звукоізоляції та повітронепроникності, але при відсутності вимог до візуальних властивостей. 

 

Рівень якості Q2 - це стандартна якість шпаклювання відповідно до DIN, з вимогами до візуальних властивостей згідно DIN 18181.

Стандартне шпаклювання відповідно до DIN досягається наступними заходами:
1. Попереднє шпаклювання (заповнення швів).
2. Додаткове шпаклювання (фінішне) до досягнення плавного переходу до поверхні плити.

Рівень якості Q3 - це високоякісне рішення, яке виходить за межі вимог DIN та має обговорюватися окремо.

Ці вимоги передбачають в якості основи поверхню рівня якості Q2, широке шпаклювання ділянок навколо швів, а також нанесення шпаклівкі на всю поверхню плити та затирка, щоб закрити пори, наприклад, шпаклівкою КНАУФ Readygips.

 

Рівень якості Q4 має відповідати найвищим вимогам до якості поверхні.

Виходячи з рівня якості Q2, поверхня повністю покривається шпаклівкою КНАУФ Readygips або КНАУФ Мульти-фініш (попередня обробка ґрунтовкою КНАУФ Путцгрунд) шаром товщиною 1-3 мм та розгладжується.