КНАУФ Грундірміттель (KNAUF Grundiermittel) - це універсальна ґ рунтовка-концентрат для зовнішніх і внутрішніх робіт на основі воднополімерн ої дисперсії, яка призначена для попередньої обробки поглинаючих поверхонь. Особлив ість даної ґ рунтовки в тому, що вона є пароп роникною і стійкою до лугів, не містить розчинників і летючих речовин. Крім того, КНАУФ Грундірміттель має низку істотних переваг - ефективно зменшує і регулює поглинаючу здатність основи, покращує адгезію, а також сприяє рівномірному схоплюванню розчинів гіпсових і цементних будівельних сумішей.

ґ рунтовка КНАУФ Грундірміттель використовується для обробки різних гігроскопічних поверхонь:

- Газобетон і пінобетон

- Цегляна кладка (керамічна і силікатна цегла)

- Керамзитоблоки і шлакоблоки

- Гіпсові і цементні штукатурки

Вона наноситься вручну або механізованим (машинним) способом в таких випадках:

- Перед нанесенням гіпсових і цементних штукатурок

- Перед монтажем гіпсокартонних плит з використанням гіпсового клею КНАУФ Перлфікс

- Перед укладанням облицювальної плитки з використанням клею для плитки

- При облаштуванні гіпсових стяжок.

Перед нанесенням ґрунтовку-концентрат КНАУФ Грундірміттель потрібно розвести водою у співвідношенні від 1: 1 до 1: 5, в залежності від ступеню гігроскопічності поверхні, і ретельно перемішати. Що стосується витрат матеріалу на один шар, то він становить близько 100 мл / м² (в нерозведеному вигляді).

Колір ґрунтовки - жовтий. Термін висихання - не менше 12 годин при температурі +20 градусів за Цельсієм і вологості 65%. Більш низькі температури і висока вологість збільшують час висихання, а провітрювання - зменшує час висихання ґрунтовки.

Важливо відзначити, що тільки після повного висихання ґрунтовки можна проводити роботи, що йдуть слідом. Проміжок часу між висиханням ґрунтовки і початком наступних робіт повинен бути якомога коротшим, щоб на оброблену ґрунтовкою поверхня не сів будівельний пил.

Температура матеріалу, основи і повітря, при роботі і до повного висихання повинна складати від +5 до +30 градусів за Цельсієм.

Ґрунтовку КНАУФ Грундірміттель не можна змішувати з іншими матеріалами (крім чистої води, в процесі розведення), тому що це може суттєво вплинути на зміну її властивостей.

Ґрунтовка КНАУФ Грундірміттель - Ваш надійний помічник в будівництві і ремонті!