Підготовка поверхні – важливий етап під час будівництва та ремонту, який суттєво впливає на кінцевий результат. Представляємо КНАУФ Тіфенгрунд – грунтівку, що забезпечить Вам ідеальну підготовку поверхні!

КНАУФ Тіфенгрунд (KNAUF Tiefengrund) - готова до використання паропроникна, стійка до лугів грунтівка, на основі водної полімерної дисперсії. Має високу проникаючу здатність. Не містить розчинників і летючих речовин.

Призначена для попередньої обробки основ, з метою зміцнення поверхні, зв'язування будівельного пилу, зниження поглинання і поліпшення адгезії, перед нанесенням фінішних покриттів (шпаклівки, фарби, шпалери), перед укладанням керамічної плитки, і т.п.

Використовується для обробки наступних поверхонь:

- гіпсокартонні і гіпсо-волокнисті плити,

- гіпсові, вапняні, гіпсо-вапняні і вапняно-цементні штукатурки, а також шпаклівки,

- збірні основи підлог з гіпсокартонних, гіпсо-волокнистих і цементних плит,

- гіпсові і цементні стяжки.

Грунтовка КНАУФ Тіфенгрунд пов'язує шари дисперсійної фарби, які є міцними і мають достатню несучу здатність, але забруднюють, а також забезпечує певний захист від вологи (не затримує пар!) Для конструктивних елементів з гіпсу.

Витрата матеріалу (для основ з штукатурки або гіпсових виробів) - 70-100 мл / м²

Температура матеріалу, основи і повітря при роботі і до повного висихання повинна складати від +5 до +30 градусів за Цельсієм.

Грунтовки КНАУФ - це ретельний і ґрунтовний підхід до підготовки поверхні, який забезпечує відмінний кінцевий результат.

Матеріали КНАУФ для підготовки поверхні Ви завжди можете придбати у офіційних дилерів, а також в роздрібних мережах будівельних супермаркетів по всій Україні.