Із самого початку своєї діяльності компанія KNAUF приділяла велику увагу навчанню фахівців. Адже якісні матеріали та продукти необхідно монтувати з дотриманням  усіх правил, що є гарантією їх тривалої та бездоганної служби. Ось чому фірма KNAUF постійно проводить семінари та тренінги, тим більше що технології не стоять на місці - регулярно з'являються нові продукти і комплексні рішення. Сьогодні Навчальні центри КНАУФ діють у всіх країнах, де компанія веде свою діяльність, займаючись навчанням і підвищенням кваліфікації фахівців. Такий Навчальний центр успішно працює і в нашій країні, він був відкритий в 1999 році в Києві, на базі офіційного Представництва фірми KNAUF в Україні. За цей час навчання пройшли тисячі фахівців. Також в Україні діє розгалужена мережа консультаційних і ресурсних центрів.

Кожен бажаючий може пройти спеціалізовані курси на базі Навчального центру КНАУФ, де можна отримати відповідну теоретичну і практичну підготовку з будівництва та оздоблення за допомогою матеріалів КНАУФ. Навчання проводиться за чотирма основними програмами:

Програма 1. Обробка приміщень із застосуванням гіпсокартонних листів. Застосування комплектних систем фірми КНАУФ, міжкімнатні перегородки, підвісні стелі, оздоблення стін і стель.

Програма 2. Влаштування криволінійних поверхонь об'ємних елементів інтер'єру з використанням комплектних систем КНАУФ.

Програма 3. Штукатурні роботи із застосуванням сухих сумішей КНАУФ.

Програма 4. Експлуатація машин PFT під час здійснення  штукатурних робіт і влаштування наливних підлог.

Більш детально дізнатися про навчальні програми Ви можете на сайті КНАУФ -https://www.knauf.ua/obuchenie/uchebniy-centr/uchebnie-programy