Цементна плита AQUAPANEL® Indoor — міцний і довговічний матеріал, що застосовується для обшивання конструкцій всередині приміщень. Плита виготовлена з агрегованого портландцементу з покриттям із армувальної скловолоконної сітки по тильній і лицевій поверхням.

Поздовжні кромки плити додатково армовані для підвищення міцності (технологія EasyEdge®). Плити не горючі, мають 100% водостійкість та стійкі до грибків і цвілі.

Цементна плита AQUAPANEL® Indoor застосовується для обшивання конструкцій внутрішніх стін. Вона використовується в якості основи під оздоблення керамічною плиткою або інші види декоративного оздоблення.

Отже, якщо Вам потрібен якісний та надійний матеріал для внутрішнього оздоблення приміщень з підвищеним рівнем вологості — обирайте AQUAPANEL® Indoor

 

Наші поради фахівцям: як правильно обробляти та проводити монтаж плита AQUAPANEL® Indoor .

 

Цементна плита AQUAPANEL® Indoor закріплюється горизонтально до каркаса із вертикальних стійок. В разі потреби допустимим є  також вертикальне розташування плит обшивки. В залежності від вимог можна застосовувати одно- або двошарову обшивку або комбінації з іншими будівельними плитами КНАУФ.

 

Можливі два типи обробки стиків плит: з використанням клею AQUAPANEL® Joint Adhesive (PU) або використовуючи шпаклівку AQUAPANEL® Joint Filler&Skim Coating-біла з армувальною стрічкою AQUAPANEL® Tape (10 см).У лінійці комплектуючих AQUAPANEL® є всі необхідні аксесуари.

Важливий параметр - тривалість монтажу. Стіна — близько 12 хв/м2  (включаючи кріплення плит обшивки і нанесення клею для швів) і приблизно15 хв/м2  (включаючи кріплення плит обшивки і шпаклювання швів з армувальною стрічкою).