У світі, який швидко змінюється, кидаючи виклик переважанню цегли й блоків, Knauf Exterior Wall допомагає формувати деякі із найбільш амбіційних та захоплюючих проектів у світі, у тому числі Аllianz Arena (Мюнхен), Китайський оперный театр (Xiqu Center) у Гонконзі, Eagle in Flight (Тирана) і «Будинок» в Йонгіні (Південна Корея). Knauf Exterior Wall спирається не тільки на навички та досвід архітекторів. Це допомагає їм відійти від традиційного мислення і традиційних методів будівництва і створити надихаючі простори, якими зможе насолоджуватись світ.

Як закінчена та легка система гіпсокартону, вона встановлює новий стандарт міцності, універсальності та продуктивності. Їй можна надати форму та вигнути у безкінечно творчі  візерунки. На неї можна наносити широкий спект оздоблювальних матеріалів - від фарби, штукатурки і плитки до декоративного облицювання. Її легкі властивості означають, що її можна використовувати для створення надбудови підлоги і фасадних систем, які змінюють призначення старих будівель та подовжують термін їх служби. Це дійсно екологічне і перспективне рішення, що допомагає створювати ефективні споруди. З ним також легко працювати, що сприяє безпечному та швидкому будівництву.

Зовнішня стіна КНАУФ буває двох основних типів - гіпсокартон або фасад із задньою вентиляцією. Таким чинок, він передбачає надзвичайно гнуче та адаптивне рішення. що може вмістити широкий дапазон дизайну, відкриваючи нові архітектурні можливості і допомагаючи втілити бачення у реальність, незалежно від того, використовується воно для створення комерційних чи висотних житлових будинків, спортивних арен чи закладів охорони здоров'я.