Для багатьох компаній все більш складним завданням є знаходити та утримувати кваліфікований персонал. Що робить КНАУФ для забезпечення участі у змаганні за таланти?

Що робить КНАУФ для забезпечення участі у змаганні за таланти?

Керуючи партнери компанії КНАУФ надають відповіді на це питання у своєму інтерв'ю.

Олександр Кнауф: Я би хотів резюмувати нашу політику у трьох слова: залучати, утримувати та розвивати. Ми надаємо велике значення тому, щоб Кнауф був привабливим для кращих потенційних співробітників. Це починається у школах, де, наприклад, ми підтримуємо ініціативу STEM для природничих наук (STEM - наука, технологія, інженерія та математика). Наші співробітники надають інформацію в університетах і беруть участь у ярмарках вакансій для випускників. Багато висококваліфікованих випускників вирішують приєднатися до сімейного бізнесу, тому що тут вони можуть побачити результати своєї роботи раніше, ніж якби вони були би лише гвинтиками у великій корпорації. Ми також багато робимо, щоб турбуватись про наших співробітників. Щоденні заняття є його частиною, але насамперед це питання визнання досягнень. Основна частина наших щоденних зборів співробітників - це коли ми відзначаємо тих, хто відзначає особливі ювілеї, хто проявив себе вірним до компанії, завдяки багаторічному компетентному та лояльному служінню. Визнання досягнень відіграє велику роль у КНАУФ. Що стосується розвитку співробітників, ми проводимо ретельні обговорення, які потім є основою для структурованого розвитку - для навчання і планування кар'єри. Для молодих людей дуже важливий баланс між роботою і особистим життям, і ми застосовуємо це на практиці у КНАУФ.

Манфред Грундке: Гіпс як будівельний матеріал успішно використовується уже понад 5000 років, і що стосується нашого бізнесу, ми впевнені, що це не зміниться. Що стосується ізоляційних матеріалів, питання енергоефективності знов стане довгостроковим, незважаючи на поточну низьку вартість енергії, і ми добре до цього підготовлені. Тепер мова йде про створення умов для наступних 50 або 60 років успішного розвитку, за рахунок забезпечення наших співробітників необхідною кваліфікацією. Багато компаній можуть мати схожу стратегію, але у них різні співробітники. Це буде центральним завданням, яке полягає у тому, щоб у нас було точне співпадіння висококваліфікованих і мотивованих співробітників, які зможуть перевершити інших у конкурентній боротьбі.