У грудні 2020р. відбулась церемонія нагородження переможців VІІ-го Міжнародного Молодіжного конкурсу архітектурних проектів, який в рамках Фестивалю Архітектури ARCHIVISION 2020 проводить компанія КНАУФ і Національна спілка архітекторів України.

Тема конкурсу цього року: «Енергоефективні та швидкоспоруджувальні будинки житлового  та рекреаційного  призначення за технологією каркасного будівництва КНАУФ». Переможці були визначені у трьох номінаціях:

- Житлові будинки

- Туристичні будівлі

- Курортні території.

Також було присуджено кілька спеціальних та заохочувальних призів.

З огляду на обмеження, пов'язані із пандемією коронавірусу, церемонія нагородження відбулася дистанційно.

 

1 місце у номінації "Житлові будинки" отримала команда архітекторів: Балабан Таліса та Чубаров Олександр (керівник Ковальчук Я.М.). Це будинок-виставка в яхт-клубі м. Одеса.

2 місце у номінації "Житлові будинки" було присуджено молодим архітекторам з м. Одеса - Залевській Анастасії та Румілець Тетяні, за концепцію модульного житлового комплексу.

3 місце в цій номінації посів Кишлярук Олег (м. Чернівці), за проект житлового приватного будинку.

Спецприз у номінації "Житлові будинки" отримала команда з Києва у складі Головатюк Аліни та Лещенко Неллі за проект багатоквартирного комплексу будинків Yellow unit.

 

1 місце у номінації “Курортні території” отримала команда молодих архітекторів із Грузії  - Marekh Gorgiladze и Nutsa Gagnidze, які представили проект готелю у Чеській Республіці.  

2 місце у номінації "Курортні території" посіла команда молодих архітекторів зі Львова: Терлецька Юлія, Кубай Катерина, Шулдан Лариса, які представили на конкурс  проект яхт-клубу.

Спецприз в номінації "Курортні території" отримала команда з Одеси у складі Ващенко Анни, Ващенко Віталія та Шпака Вадима за проект готелю.

2 місце у номінації Туристичні будівліотримала Анна Сімонова за проект Академічна площа Брно, Чехія.

Крім спеціальних призів від КНАУФ, учасники Міжнародного конкурсу Archivision 2020 також отримали заохочувальні призи:

Марех і Звіад Горгеладзе (Грузія) за проект казино

Олексій Веприк (Одеса) за проект готель

Олег Кишлярук (Чернівці) за проект туристичного комплексу

 

Компанія КНАУФ поздоровляє переможців конкурсу та бажає подальших успіхів!

Повний список робіт та переможців — на сайті: посилання.