Продовжуємо розповідь про правильний монтаж і обробку одного з найбільш популярних будівельних матеріалів гіпкосартону. З цієї статті Ви дізнаєтесь, як правильно прикріплювати листи гіпсокартону під час внутрішнього оздоблення приміщень.

Обшивка стін, що називається сухою штукатуркою КНАУФ, приклеюється безпосередньо на існуючу стіну (частіше за все, це монолітна стіна). Таким чином, дуже швидко досягається гладенькі та чисті стіни. Якщо є потреба покращити звукоізоляцію існуючих стін, то встановлюються облицювання з металевим каркасом (профілі КНАУФ). До каркасу прикріплюються гіпсокартонні плити КНАУФ. Якщо ж є необхідність розділити приміщення — використовуйте перегородки КНАУФ зі стійками. Для цього монтується каркас з профілей КНАУФ, який обшивається з двох сторін гіпсокартонними плитами.

Стелю також можна обшивати гіпсокартоном. Якщо хочете зменшити висоту приміщення або приховати комунікації — монтуйте підвісну стелю. Під будівництвом горіщного поверху (мансарди) мається на увазі обшивка з боку приміщення крокв, ригелів, ферм, тобто, створення внутрішніх стін на мансардному поверсі будівлі.

Для обшивки слід використовувати тільки плити гіпсокартону товщиною 12,5 мм. Якщо буде укладатись плитка, то для створення стіни, яка витримає високі навантаження, знадобиться обшивка у 2 плити гіпсокартону.

  1. На металевий чи деревяний каркас прикріплювати гіпсокартонні плити самонарізними гвинтами КНАУФ. Завжди починати від центру чи від кутка, щоб уникнути деформації плити. Насадка для гвинтів НК 11 забезпечує відповідне положення головки гвинта, що необхідно для фінішного шпаклювання.

  2. Для створення оптимальних швів гіпсокартонні плити КНАУФ треба встановити тісно один до одного, тобто, без зазору між ними.

  3. Слідкуйте за тим, щоб не виникало хрестоподібних швів. Це значить, що торцева кромка плити повинна мати зміщення на відстань між стійками (осьову відстань). Проста обшивка обирається у разі, якщо до стіни не висувається особливих вимог.

Правильне кріплення обшивки гвинтами.

Відстань між гвинтами повинна бути наступною: стіна — 25 см, стеля — 17 см.

Довжина гвинта.

Обшивка металевої конструкції КНАУФ — товщина плити гіпсокартону + 1 см.

Обшивка дерев'яної конструкції — товщина плити гіпсокартону + 2 см.

Вдалої Вам роботи! А в асортименті компанії КНАУФ завжди можна знайти великий вибір якісного гіпсокартону різного призначення, а також відповідних аксесуарів та інструментів. З продукцією КНАУФ Ви можете ознайомитись на офіційному сайті.