В асортименті фірми КНАУФ представлений широкий спектр будматеріалів, які давно зарекомендували себе як серед фахівців, так і серед споживачів. Це грунтовки, шпаклівки, сухі будівельні суміші, гіпсокартонні плити різного призначення, а також фарби для зовнішніх і внутрішніх робіт, інструменти та аксесуари.

Представляємо новинку - КНАУФ Базис - це суха шпаклювальна суміш на гіпсовому в'яжучому з полімерними добавками для внутрішніх робіт ручного і механізованого нанесення. Суміш призначена для суцільного базового шпаклювання всередині приміщень гіпсокартонних і гіпсоволокнистих листів, гіпсових пазогребневих плит, бетонних і оштукатурених поверхонь.

Продукт має цілу низку переваг, наприклад, можливість локального нанесення шарів товщиною до 10 мм і тривалу життєздатність розчину (не менше 70 хвилин). Матеріал забезпечує щільну і міцну готову поверхню з можливістю приклеювання важких шпалер на шпаклівку - при цьому відсутнє розшарування від основи. Також шпаклівка КНАУФ Базис володіє підвищеною стійкістю до механічних пошкоджень. Шпаклівку можна наносити як вручну, так і машинним способом.


Важливо, що за час від початку до кінця схоплювання, матеріал дає можливість провести згладжування і прибрати можливі дефекти на етапі шпаклювання, що дає можливість уникнути утворення пилу від фінального затирання.