Аквапанель Knauf Outdoor - це готовий до використання лист сухої штукатурки на цементній основі, який має підвищену міцність. Аквапанель Knauf Outdoor має високий рівень вологостійкості, а також стійкості до біозагроз - наприклад, грибоку, гнилі або цвілі. Крім того, матеріал ефективно протистоїть атмосферного впливу, не тільки від опадів (дощ і сніг), але і сильного вітру, а також механічного впливу середньої інтенсивності (наприклад, граду, подряпин, потертостей).

Область застосування матеріалу Аквапанель Knauf Outdoor - облицювання фасадів стін. Матеріал використовується в якості сухої штукатурки в тих ситуаціях, коли технічно неможливо застосовувати звичайний або вологостійкий гіпсокартон.

Важливо, що матеріал Аквапанель Knauf Outdoor є негорючим, простим в обробці - так, для розкрою потрібно тільки зробити надрізи з двох сторін (на лицьовій і зворотній стороні аркуша). Крім того, допускається згинання листа (радіус - до 1 метра), завдяки двосторонньому армуванню склосіткою. Це дозволяє здійснювати обробку фасадів з криволінійними поверхнями і в важкодоступних місцях. При згинанні лист не вимагає попереднього зволоження і обробки металевим голчастим валиком.

При каркасній технології будівництва або створенні навісних фасадів плити Аквапанель Knauf Outdoor кріпиться до несучого каркасу за допомогою шурупів. Розкрій і монтаж здійснюється за аналогією з гіпсокартонною плитою, відмінність тільки в необхідності розкрою з двох сторін плити.