Шпаклювання – важливий етап обробки поверхонь, яким ні в якому разі не можна нехтувати. Фахівці рекомендують використовувати якісні шпаклівки, що дозволить позбавитись ямок та нерівностей і забезпечить ідеально гладеньку поверхню, готову до подальших етапів оздоблювальних робіт. Наприклад, в асортименті компанії КНАУФ є низка шпаклівок різного призначення. Одна з найбільш популярних – шпаклювальна суміш  КНАУФ Мульти-Фініш.

Це тонкошарова гіпсова шпаклівка, що являє собою суху суміш на гіпсовій основі з полімерними добавками. Шпаклівка КНАУФ Мульти-Фініш застосовується для шпаклювання необроблених і нерівних поверхонь, закладення стиків між збірними бетонними конструкціями, щілин і отворів усередині приміщень.

КНАУФ Мульти-Фініш ідеально підходить для створення поверхонь категорії якості Q4. КНАУФ Мульти-Фініш також може застосовуватися для високоякісного декоративного оформлення поверхні всередині приміщення або підготовки її під фарбування.

Основні переваги КНАУФ Мульти-Фініш:

- Придатна для отримання поверхонь категорії якості Q4

- Суха суміш для тонкошарового шпаклювання всередині приміщень

- Універсальне застосування

- Висока пластичність і економічність

- Швидко висихає

- Для ручної обробки

- Час обробки - прибл. 1 год

Також ви можете скористатись перевагами шпаклівки КНАУФ Мульти-Фініш М. Це гіпсова шпаклівка для механізованої обробки, яка  являє собою суху суміш на гіпсовій основі з полімерними добавками. Застосовується для механізованого нанесення із застосуванням PFT RITMO Powercoat при шпаклюванні необроблених і нерівних поверхонь, закладення стиків між збірними бетонними конструкціями, щілин і отворів усередині приміщень. КНАУФ Мульти-Фініш М, як і КНАУФ Мульти-Фініш для ручної обробки, так само створює поверхні категорії якості Q4.