На будівельних об’єктах різного призначення часто виникає проблема зі звукоізоляцією, і тоді перед фахівцями виникає питання: як покращити захист від шуму? Спираючись на великий досвід і наукові дослідження, спеціалісти КНАУФ радять звернути першочергову увагу на примикання. Примикання існують на підлогах, стінах, стелях та горищних поверхах – і в кожному із згаданих випадків треба врахувати безліч нюансів.

 

Наприклад, що стосується підлоги, то вона буває трьох основних видів:

1.       Масивні перекриття без монолітної підлоги або зі стяжкою.

2.       Масиві перекриття з монолітною підлогою на роздільному шарі або з плаваючою монолітною підлогою.

3.       Перекриття з деревяними балками зі збірною сухою основною підлоги.

 

Для кожного варіанту існують свої показники оціненого коефіцієнту поздовжньої ізоляції шуму – детально з ними Ви можете ознайомитись за посиланням (вкладка «Підлоги»): https://www.knauf.ua/products/suhoe-stroitelstvo/zvukoizolyatia/anschlusse

Що стосується стін, то коефіцієнт також буде відрізнятись, в залежності від типу конструкції і матеріалу стін (наприклад, огороджувальні масивні стіни, огороджувальні масивні стіни з гнучкою обшивкою, огороджувальні стіни на металевому чи дерев’яному каркасі). Дані Ви можете побачити, перейшовши за посиланням, вказаним вище (вкладка «Стіни»), аналогічно щодо стелі та горищних поверхів (відповідно, вкладки «Стелі» і «Горищні поверхи»).

З урахуванням цих даних, буде простіше оцінити звукоізоляцію на об’єкті і покращити захист від шуму.