Яким критеріям повинна відповідати штукатурна машина нового покоління? Це чудово видно на прикладі PFT G5 від КНАУФ, яка є одночасно безпечною, ефективною та ергономічною.

PFT G5 від КНАУФ – сучасна машина, що призначена для переробки широкого спектру сухих сумішей заводського приготування, які використовуються  для механізованого нанесення, наприклад, машинні гіпсові та вапняно-гіпсові штукатурки, цементні, вапняні та вапняно-цементні штукатурки, кладочні, клеючі та армуючі розчини, ізоляційі штукатурки, а також наливні підлоги.

PFT G5 – це спадкоємиця легендарної машини PFT G4, що вважається штукатурною машиною №1 у Європі.

Список переваг PFT G5 дійсно вражає. Перш за все, вона гарантує високий рівень безпеки, адже при відкриванні змішувальної башти відбувається самовідключення мотора, а різна форма роз'ємів штекерних з'єднань виключає їх помилкове підключення. Крім того, для підвищення безпеки серійно встановлюється манометр, що показує тиск розчинної суміші.

Машина PFT G5 від КНАУФ забезпечує ще краще змішування і оптимізує процес подачі готової суміші до шнекової пари, завдяки новій формі змішувальної спіралі. До речі, шнековая пара PFT TWISTER D 6-3 Р виготовлена із зносостійких матеріалів.

З цим обладнанням транспортування стає легким та простим та швидким, завдяки модульній конфігурації машини: PFT G5 легко розбирається без інструменту на три переносних модуля. При цьому, модуль керування PFT CADDY з водо-повітряною арматурою і повітряним компресором важить лише 85 кг.,  приймальний бункер з рамою важить 117 кг, а змішувально-насосний модуль важить 81 кг. Якщо від'єднати мотор (49 кг), то він стане більш ніж в два рази легше.

Ще одна перевага машини – ергономічність, насамперед це стосується розташування органів  керування.

І це ще не все! Вперше висока продуктивність і маневреність поєднані в одній машині. Ширина PFT G5 (65 см) дозволяє проносити її навіть крізь вузькі дверні прорізи. Великі задні колеса діаметром 50 см дозволяють без особливих зусиль пересувати машину через кабелі, труби, сходи та інші нерівності.

І звичайно, всі цінують висока продуктивність даного обладнання.  Подавальний барабан забезпечує безперервну подачу сухої суміші в змішувальну камеру, а при установці шнековой пари R 8-1,5 машина PFT G5 здатна приготувати до 85 л / хв наливної підлоги.

PFT G5 може наповнюватися сухою сумішшю з мішків, безпосередньо з силосу або за допомогою пневматичної транспортної установки PFT SILOMAT.

Отже, з машиною PFT G5 можна працювати без особливих зусиль, заощаджуючи час, матеріали і трудові ресурси.