Ефективність будівельних робіт, зокрема і якість оздоблення багато в чому залежить від кваліфікації майстра, його обізнаності в галузі застосування сучасних матеріалів, а також виконання відповідних рекомендацій виробника при роботі із будівельними матеріалами.

Для вирішення цієї проблеми компанія КНАУФ створила Навчальні центри, які мають спеціалізовані курси, де можно отримати відповідну теоретичну та практичну підготовку з будівництва та оздоблення за допомогою матеріалів КНАУФ, які вже давно і успішно застосовуються на будівельних об’єктах будь-якого призначення і складності по всьому світі.

Всі бажаючі можуть пройти відповідне навчання у Навчальному центрі, де розроблено 4 основні програми:

1.       Оздоблення приміщень з використанням гіпсокартонних плит. Застосування комплектних систем КНАУФ (міжкімнатні перегородки, підвісні стелі, оздоблення стін і стель) (4 дні).

2.       Улаштування криволінійних поверхонь та об'ємних елементів інтер'єру з використанням комплектних систем КНАУФ (3 дні).

3.       Штукатурні роботи з використанням сухих сумішей КНАУФ (1 день).

4.       Експлуатація машин ПФТ під час штукатурних робіт та улаштуванні наливних підлог (2 дні).

 

Всі заняття містять не тільки теоретичні, а й практичні модулі – таким чином, слухачі відразу закріплюють здобуті знання на практиці. Заняття проводять висококваліфіковані та досвідчені фахівці КНАУФ. По завершенні навчання слухачам видаються відповідні сертифікати.

Ознайомитись із графіком занять та записатись на заняття Ви можете на офіційному сайті КНАУФ - https://www.knauf.ua/obuchenie/uchebniy-centr/grafik-zanyatiy