Knauf Insulation є складовою компанії КНАУФ та одним з провідних світових розробників і виробників теплоізоляційних матеріалів нового покоління.

Ефективні і довговічні утеплювачі Knauf Insulation нового покоління, зроблені за технологією ECOSE®, активно застосовуються для утеплення покрівлі, фасадів і підлоги будинків усіх типів.

Як відомо, теплоізоляція малоповерхових заміських об'єктів є важливою складовою житлового будівництва і має ряд  безперечних переваг. Утепливши будинок, можна значно заощадити на опалюванні і створити максимально комфортні умови для життя, незалежно від погодних умов.

Досвід показує, що при використанні безпечних теплоізоляційних матеріалів Knauf Insulation можна досягти економії енергії до 45%, при цьому взимку у будинку буде тепло, а влітку прохолодно. Така надійна теплоізоляція дозволить вам понизити витрати на опалювання і насолоджуватися заміським життям у будь-яку пору року.

Виходячи з бюджету і зони утеплення, легко вибрати утеплювач Knauf Insulation, найбільш відповідний для вашого типу будинку як з технічної, так і з фінансової точки зору. При цьому усі продукти Knauf Insulation мають наступні переваги:

-          Зручна упаковка, що зменшує витрати на транспортування і складське зберігання матеріалів.

-          Зручність у застосуванні (невелика маса, мінімальний обсяг відходів).

-          Надійність та довговічність (підтверджений термін експлуатації матеріалів становить не менше 50 років з моменту монтажу).

Отже, використання надійних теплоізоляційних матеріалів Knauf Insulation – це оптимальне рішення для енергоефективності і безпеки вашого будинку на довгі роки.