Як  поєднати бездоганний зовнішній вигляд стелі з важливими технічними показниками – такими як звукоізоляція та пожежна безпека? Відповідь – сухі системи будівництва КНАУФ.

КНАУФ Cleaneo Akustik – це перфоровані гіпсокартонні плити з різною часткою і малюнком перфорації, а також різними акустичними властивостями. Плити пропонуються із суцільною прямолінійною перфорацією, шахової, розсіяною або щілиноподібною перфорацією. Є також плити з отворами круглої або квадратної форми, зібраними в блоки. В особливих випадках,  за допомогою найсучасніших верстатів з ЧПУ можливе виготовлення плит з індивідуальним малюнком перфорації. При монтажі плит формуються безшовні системи стель.

Розглянемо гіпсокартонні плити КНАУФ з круглою перфорацією.

Наприклад, кругла перфорація 6/18 R – це перфорована гіпсокартонна плита з часткою перфорації 8,7% для поліпшення акустики приміщень і архітектурних рішень стель, що задовольняють найвимогливіший смак.

Кругла перфорація 8/18 R, у свою чергу, являє собою перфоровану гіпсокартонну плиту з часткою перфорації 15% для поліпшення звукопоглинання. А кругла перфорація 10/23 R має частку перфорації 14,8% для поліпшення акустики приміщень. Також у асортименті компанії КНАУФ - кругла перфорація 12/25 R (перфорована гіпсокартонна плита з часткою перфорації 18,1% для поліпшення акустики приміщень) і кругла перфорація 15/30 R (перфорована гіпсокартонна плита з часткою перфорації 19,6% для поліпшення звукопоглинання в діапазоні низьких частот).

Варто зазначити, що у багатьох випадках достатньо облицювання із плит Cleaneo® Akustik з стандартним покриттям із нетканого  полотна з тильної сторони плити для захисту від осипання, або накладкою із акустичного флісу  - для забезпечення відповідності вимогам, наприклад, в школах, офісах, дитячих садах, лекційних і конференц-залах. Рекомендується погоджувати необхідні заходи з фахівцем з планування акустичних характеристик приміщень.