Фахівці знають, наскільки важливою є сучасна та надійна будівельна техніка, адже таке обладнання значно спрощує та прискорює роботу на об’єктах, крім того – кінцевий результат стає більш прогнозованим та якісним.

Чи знаєте Ви, що провідний світовий виробник компанія КНАУФ випускає не тільки високоякісні будівельні матеріали (такі як гіпсокартонні плити, сухі будівельні суміші, грунтовки, фарби, клеї, і таке інше), а й будівельну техніку?

Будівельна техніка PFT від компанії КНАУФ - це сучасні модульні машини для змішування, подавання та економічної роботи зі штукатурками, наливними підлогами та різноманітними будівельними розчинами. Це обладнання відрізняється високою продуктивністю, надійністю в експлуатації та  простотою в обслуговуванні. В асортименті компанії КНАУФ – пневмотранспортні установки, штукатурні машини, розчинові насоси та проточні міксери, а також обладнання для безповітряного нанесення.

Наприклад, пневмотранспортна установка PFT Silomat E призначена для транспортування сухої суміші безпосередньо до штукатурної машині або проточного міксера – це відбувається в автоматичному режимі та без утворення пилу. Вказана установка застосовується  для подачі гіпсових або цементних сухих сумішей в приймальний бункер штукатурної машини або проточного міксера. При цьому,  штукатурна машина або міксер можуть перебувати на значній відстані або висоті, що дозволяє уникнути підйому мішків із сухою сумішшю на поверх. Завантаження сухої суміші в пневмотранспортну установку PFT Silomat E може здійснюватись як із силосу, так і вручну з мішків.

Отже, пневмотранспортна установка PFT Silomat E має наступні переваги:

·         Дальність подачі до 140 м

·         Дозволяє уникнути підйому мішків із сухою сумішшю на поверх

·         Робота в автоматичному режимі

·         Подача сухої суміші без утворення пилу

·         Можливість завантаження сухої суміші в пневмотранспортну установку PFT Silomat E як із силосу, так і вручну (із мішків).

З повним переліком моделей пневмотранспортних установок PFT та іншої будівельної техніки від КНАУФ Ви можете ознайомитись на офіційному сайті: https://www.knauf.ua/products/technic-pft/pnevmotransportnie-ustanovki