Під час проведення будівельно-ремонтних робіт, як правило, основну увагу приділяють основним будматеріалам - сухі суміші та штукатурки, гіпсокартон, шпаклівки та грунтівки, фарби і т.ін.

В той час як інструмент та аксесуари часто залишаються ніби "у тіні" і купуються за залишковим принципом або випадково.

Між тим, від якості інструментів та аксесуарів також залежить кінцевий результат. Крім того, досвічені будівельники знають: сам процес роботи відбувається швидше та простіше. Саме тому провідний виробник будматеріалів КНАУФ приділяє увагу навіть таким "дрібницям" як аксесуари, щоб зробити Вашу роботу більш зручною та комфортною.

Наприклад, в асортименті фірми КНАУФ Ви завжди можете знайти широкий спектр різних видів аксесуарів для сухого будівництва: профілі різних розмірів (CW, UW,MW, CD, UD, UA), у тому числі спеціальні вигнуті профілі CD, UA, монтажні елементи (підвіси, кліпси, кутники, з'єднувачі, перемички), елементи для кріплення (гвинти саморізи, дюбелі, анкери). Також у наявності допоміжні матеріали для приклеювання та армування (клей, самоклеючі стрічки), відвідні стрічки та пластини. Ви також знайдете багато вбудованих елементів, наприклад, кріплення для різних видів дверей та системи розсувних дверей, сантехнічні кріплення, вбудоване освітлення. 

І, насамкінець, в асортименті КНАУФ є ревізійні люки чотирьох типів (Basic, Revo,F-Tec, System) для встановлення на стінах та стелях.

Аксесуари КНАУФ - відмінне доповнення до якісного будівництва та ремонту!